Дитячий розвиваючий центр “Зростайко”

Ви є тут

                     Центр розвитку дитини «Зростайко» - це проект громадської організації «Неємія»,  діяльність якої спрямована на соціальне та освітнє обслуговування дітей, дітей з особливими потребами, дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 2-х до 7років, з метою їх  адаптації, реабілітації, задоволення їх духовних та інших потреб, пропагування та популяризація здорового способу життя. Центр здійснює свою освітню діяльність за педагогічною методикою Марії  Монтессорі.  Метод  успішно застосовується  в усьому світі вже більше 100 років. Згідно цієї системи  головною є   дитина з її неповторними внутрішніми, вродженими властивостями, унікальними здібностями, з її потребами,  особливостями фізичного, фізіологічного і психічного розвитку.  За Монтессорі: радість вчитися - одна з головних особливостей дитини. Сенс Монтессорі-методу полягає в тому, щоб спонукати дитину до самовиховання, самонавчання та саморозвитку. Завдання вихователя - допомогти дитині організувати свою діяльність, реалізувати свою індивідуальність та йти своїм унікальним шляхом. Девіз методу: «Допоможи мені зробити це самому». Заняття за методом Монтессорі - це вільна робота дітей у підготовленому середовищі при взаємодії зі спеціально навченими педагогами, які можуть зрозуміти і прийняти індивідуальність дитини, яким вистачає терпіння не тиснути на дітей, а дбайливо вирощувати їх особу.

 На базі ЦРД «Зростайко»  діє дитячий садок, який працює з понеділка по п’ятницю, з 8.30 до 18.30.  У  садочку відкриті  групи : молодша та старша.

 В молодшій групі навчаються дітки від 1,5-х до 3-х років(тодлери). Група приймає до 15и вихованців. Кількість вихователів: 3 до обіду та 3 після обіду. Головною метою педагога- створити середовище, що допоможе тодлеру вільно та безпечно пізнавати навколишній світ. Головною навчально-виховною метою є навчити дитину усвідомити свою особистість та неповторність, а також освоїти перші  навички практичного життя : самостійно одягатися та роздягатися,  їсти,  доглядати за своєю зовнішністю та інше. Крім занять з дидактичним матеріалом  по методиці Монтессорі у групі проводяться заняття з музики та англійської мови.  До молодшої групи приймаються діти віком від 2х років. Головна та єдина умова: діти повинні бути відлучені від грудного вигодовування. Для запису в групу необхідно заповнити анкету та надати копію свідоцтва про народження та довідку від педіатра.

 Старшу групу відвідують діти віком від 3-х до 6-и років. Група приймає 22 вихованця. З дітьми працюють 3 вихователя до обіду та 2 вихователя після обіду. Створене середовище дає можливість дітям розвиватися у 5и напрямках : практичне життя, сенсорика, математика, мова, культура. Діти дошкільного віку проходять курс підготовки до школи. Також є заняття з музики та англійської мови. У другій половині дня проводяться пізнавальні заняття з географії, ботаніки, зоологія, історії, космосу, науки. Навчання супроводжується музикою, іграми та творчими завданнями. Завдяки тому, що група різновікова старші  діти навчаються допомагати меншим та турбуватися про них, а менші діти беруть приклад зі старших. Ми вчимо їх любити та поважати себе та інших, поважати чужу працю та берегти навколишнє середовище. До старшої групи приймаються діти від 3х до 5и років. Для запису в групу необхідно заповнити анкету та надати копію свідоцтва про народження та довідку від педіатра.

Усі вихователі пройшли спеціальну підготовку по Монтессорі методу.

Послуги садочку здійснюється за рахунок  благодійних внесків. Діє абонентська система.

Діти  зараховуються до садочка після проходження адаптаційного періоду.

Навчально-виховний процес в садочку здійснюється згідно розкладу.

Розпорядок дня Старша група

08.30 Вправи Монтессорі

09.00 Зарядка

09.15 Сніданок

09.30 Коло І. Привітання

10.00 Вправи Монтессорі

10.30 Коло ІІ. Математика-Пн., Чт.; Мова –Вт., Ср., Розвиток мовлення –Пт.

 10.50 Снек

11.00 Прогулянка

12.00  Англійська мова – Пн.,Ср., Пт.; Музика- Вт., Чт.
12.30 Обід

13.00-15.30 Тиха година

16.00  Коло ІІІ. Культура (Географія, ботаніка, зоологія, історія космос, наука)

16.30 Підвечірок

17.00 Прогулянка (спостереження, екскурсії, рухливі ігри)

18.30 Всі додому

Розпорядок дня Молодша група

08.30 Прийом дітей

09.15 Зарядка

09.30 Сніданок

10.00 Коло І. Привітання

10.45 Вправи Монтессорі

11.15 Снек

11.30  Музика- Вт., Чт.; Англійська мова – Пн.,Ср., Пт.

11.50 Прогулянка

12.30 Обід

13.00 - 15.30 Тиха година

16.00 Підвечірок

16.15 Коло ІІ

16.30 Вправи Монтессорі

17.15 Прогулянка (спостереження, екскурсії, рухливі ігри)

18.00 Снек

18.30 Всі додому!