Для того, щоб ми прийняли вашу дитину у розвиваючий центр "Зростайко" потрібно...

Ви є тут

Дуже часто батьки звертаються з проханням надати їм конкретні вимоги, які необхідні для того щоб їхні дітки відвідували розвиваючий заклад "Зростайко" (від 3-х років). Отже, повідомляємо... :)

В першу чергу потрібна готовність батьків "відпустити" дитину у світ самостійності. Між мамою і дитиною є дуже тісний психологічний взаємозв"язок і коли приходиться вести дитину у садочок, то стає важко і батькам і дітям. Особливо мами дуже переживають про те, як адаптується їхнє малятко  у новому середовищі без рідних. І це переживання передається й дітям. Тому треба бути впевненим та рішучим у своїх діях - так буде легше і вам, і діткам.

"Зростайко" приймає у навчальну групу діток від 3 років (можливий варіант і від 2р 10міс - якщо дитина готова до навчання)

Далі необхідною умовою є - підготовчі заняття. Вони відбуваються у аудиторії №1, початок о 10:00 - до 12:00. Спочатку заповнюєте анкету (основні відомості про дитину). Необхідно відвідати 3 заняття (можливо буде потрібно більше часу, а можливо і менше). Тут батьки мають отримати рекомендації від психолога, Бєлік Олександри Володимирівни, про те, що дитина може навчатися у основній групі "Зростайко".

Потім Вам необхідно дати адмістрації (чи вихователям) довідку з лікарні, що дитина здорова і свідоцтво про народження.
 Далі можна збирати портфель вашому дошкільнику  - змінне взуття, одяг для гімнастики, піжамка, змінний одяг (про всяк випадок:)).

Дякуємо за Ваш вибір!