КСПП "Інновація"-соціальне підприємство, що частково фінансує наші проекти

Ви є тут

     На базі навчального центру «Неємія» діє соціальне підприємство, яке надає консультаційно-сервісні послуги «Інновація».

     Соціальне підприємство – це бізнес, метою якого є вирішення соціальних проблем, прибутки якого спрямовуються головним чином на розвиток бізнесу, громадські справи чи на вирішення гострих суспільних проблем.

     Соціальне підприємництво динамічно розвивається в європейських країнах, вирішуючи проблеми безробіття, соціального захисту, громадського залучення тощо. Головна місія соціального підприємництва – приносити користь суспільству.

      КСПП «Інновація» - це багатофункціональна організація, що створена в місті Ужгород  для надання соціальної  підтримки місцевому  населенню, розвитку економіки регіону та сприяє покращенню екології.  За рахунок прибутків, отриманих від діяльності КСПП «Інновація» ми маємо можливість фінансувати соціальні, освітні та культурні проекти ГО «Неємія».

 Послуги, які надає КСПП "Інновація":

- послуги тимчасового проживання - міні-готель "Гостинний дім" (www.gh-hotel.com.ua). Готель економ класу може приймати одночасно до 55 людей. Наявні номера классу:стандарт, напів-люкс, люкс, апартаменти. Є конференц зал на 120 осіб.

 - послуги з харчування - кафе- їдальня( www.gh-hotel.com.ua). Кафе- їдальня на 60 місць, а також закрита та відкрита тераси на 60 місць. Традиційна, закарпатська, грузинська кухня.

 - послуги з організації сімейних та дитячих свят, офіційних та урочистих  заходів - РК "Тифліський дворик"(www.gh-hotel.com.ua)

Павільон вміщує до 70 чоловік. Традиційна, закарпатська, грузинська кухня. Є дитяче меню. Велика зелена зона,  дитяча площадка.

 - послуги з організації та проведення навчальних конференцій, семінарів, тренінгів;

 - надання консультаційних послуг в соціальній сфері;

 - послуги перекладу;

 - послуги з організації відпочинку в Закарпатській області.