Освіта для життя

Ви є тут

Основою наших навчальних та виховних програм є переконання, що надаючи дитині відповідну освіту і необхідну свободу, забезпечуючи її потреби та виховуючи в ній впевненість у власних силах, любов до життя, ми забезпечуємо умови для того, щоб у майбутньому вона повною мірою реалізувала себе. 

Батьки можуть привести до нас своїх дітей  у дитячий розиваючий центр "Зростайко",  чи у дослідницький та мовний літній табір і можуть бути упевненими, що тут вони не просто проведуть час, а навчаться саме тим практичним речам, які необхідні їм у дорослому житті.

Діток з 2 років чекаємо у дитячому  центрі «Зростайко», на базі якого діє дитячий садочок денного перебування. У центрі та садочку діти із задоволенням вчать англійську, ліплять, малюють, співають та вчаться за розвиваючою методикою Марії Монтессорі. Ця методика є унікальною, адже вона вчить дитину саме практичним речам, вчить самодисципліні та самоконтролю, вчить дитину бути незалежною і самостійною.

А школярі влітку та на канікулах можуть корисно та весело провести час у таборі «Експлорер»: не тільки завести купу друзів, але й вдосконалити навички спілкування іноземною мовою, розмовляючи з волонтерами-наставниками з усіх куточків світу, вивчити основи скаутингу та виживання на природі, навчитись надавати першу медичну допомогу, показати усі свої таланти, співаючи, беручи участь у театралізованих дійствах, а також укріпити здоров'я, займаючись спортом на облаштованих майданчиках.

А головне - ви можете не сумнватись у тому, що ваша дитина буде гарно доглянута, оточена увагою та турботою педагогів, які до кожної дитини знайдуть індивідуальний підхід.

 

З вересня 2018 року на базі навчального центру починає роботу Школа вихідного дня "Монтессорі дома". Батьки отримають можливість дізнатися як виховувати своїх чад, щоб діти росли щасливими, здоровими, вільними та самостійними. Навчальні семінари будуть проводити досвідчені педагоги, педіатри та дитячі психологи. Лекції будуть корисні також для тих, хто тільки планує стати батьком чи мамою.