Освіта для життя

Ви є тут

Основою наших навчальних та виховних програм є переконання, що надаючи дитині відповідну освіту і необхідну свободу, забезпечуючи її потреби та виховуючи в ній впевненість у власних силах, любов до життя, ми забезпечуємо умови для того, щоб у майбутньому вона повною мірою реалізувала себе. 

Батьки можуть привести до нас своїх дітей на навчальні курси іноземних мов або у дитячий розиваючий центр "Зростайко",  чи у дослідницький та мовний літній табір і можуть бути упевненими, що тут вони не просто проведуть час, а навчаться саме тим практичним речам, які необхідні їм у дорослому житті.

У Школі іноземних мов діти та студенти вивчатимуть мову не за підручником, а у живому спілкуванні з учителями та носіями мови з Великобританії, Канади, США, підкріплюючи практичні навички в "English Speaking Club".

Дитину передшкільного віку наші педагоги успішно підготують до навчання у школі, а якщо у вашого школяра виникли проблеми з вивчення окремих предметів - ми допоможемо впоратися з важким предметом на індивідуальних заняттях.

Діток з 2 років чекаємо у дитячому  центрі «Зростайко», на базі якого діє дитячий садочок цілоденного перебування. У центрі та садочку діти із задоволенням вчать англійську, ліплять, малюють, співають та вчаться за розвиваючою методикою Марії Монтессорі. Ця методика є унікальною, адже вона вчить дитину саме практичним речам, вчить самодисципліні та самоконтролю, вчить дитину бути незалежною і самостійною.

А школярі влітку та на канікулах можуть корисно та весело провести час у таборі «Експлорер»: не тільки завести купу друзів, але й вдосконалити навички спілкування іноземною мовою, розмовляючи з волонтерами-наставниками з усіх куточків світу, вивчити основи скаутингу та виживання на природі, навчитись надавати першу медичну допомогу, показати усі свої таланти, співаючи, беручи участь у театралізованих дійствах, а також укріпити здоров'я, займаючись спортом на облаштованих майданчиках.

А головне - ви можете не сумнватись у тому, що ваша дитина буде гарно доглянута, оточена увагою та турботою педагогів, які до кожної дитини знайдуть індивідуальний підхід.