Освіта для життя

Ви є тут

Основою наших навчальних та виховних програм є переконання, що надаючи дитині відповідну освіту і необхідну свободу, забезпечуючи її потреби та виховуючи в ній впевненість у власних силах, любов до життя, ми забезпечуємо умови для того, щоб у майбутньому вона повною мірою реалізувала себе. 

Батьки можуть привести до нас своїх дітей  у дитячий розиваючий центр "Зростайко",  чи у дослідницький та мовний літній табір і можуть бути упевненими, що тут вони не просто проведуть час, а навчаться саме тим практичним речам, які необхідні їм у дорослому житті.

Діток з 1,5 років чекаємо у дитячому  центрі «Зростайко», на базі якого діє дитячий садочок денного перебування. У центрі та садочку діти із задоволенням вчать англійську, ліплять, малюють, співають та вчаться за розвиваючою методикою Марії Монтессорі. Ця методика є унікальною, адже вона вчить дитину саме практичним речам, вчить самодисципліні та самоконтролю, вчить дитину бути незалежною і самостійною.

А школярі влітку та на канікулах можуть корисно та весело провести час у таборі «Експлорер»: не тільки завести купу друзів, але й вдосконалити навички спілкування іноземною мовою, розмовляючи з волонтерами-наставниками з усіх куточків світу, вивчити основи скаутингу та виживання на природі, навчитись надавати першу медичну допомогу, показати усі свої таланти, співаючи, беручи участь у театралізованих дійствах, а також укріпити здоров'я, займаючись спортом на облаштованих майданчиках.

А головне - ви можете не сумніватись у тому, що ваша дитина буде гарно доглянута, оточена увагою та турботою педагогів, які до кожної дитини знайдуть індивідуальний підхід.