Про нас

Ви є тут

            Громадська організація «Неємія» заснована з метою надання соціальних, освітніх послуг та здійснення просвітницької та благодійної діяльності в Закарпатській області. Основні напрямки роботи:

- Розробка, організація та впровадження інноваційних соціальних та освітніх послуг. А саме: організація конференцій, навчальних та соціальних семінарів, тренінгів, консультацій тощо.

-  Дошкільна освіта:  Центр Розвитку Дитини «Зростайко», на базі якого функціонує садочок денного перебування. Навчання проводиться за методикою М. Монтессорі.

-  Соціальна  діяльність: КСПП «Інновація» - це соціальне підприємство, яке надає консультаційно–сервісні послуги.

-  Ресторанний комплекс «Тифліський дворик»: святкування днів народжень, сімейних свят, урочистих подій. Проведення офіційних заходів. На території є дитяча площадка. Затишна атмосфера та смачна кухня створить неповторне відчуття свята.

- Міні-готель «Гостинний дім». Готель економ класу. Приймає до 55 гостей одночасно.

- Благодійна діяльність. Підтримка прийомних сімей, сімей в кризових ситуаціях, надання тимчасового соціального житла. Підтримка прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та навчання батьків-вихователів. Соціальна адаптація випускників інтернатних закладів.

-  Дослідницький та мовний табір для дітей «Експлорер», який працює у період канікул (не тільки літніх).

        Матеріальна база центру включає в себе основний корпус, у якому розміщено міні-готель «Гостинний дім» на 55 чоловік, ЦРД «Зростайко», конференц-зал на 120 місць, кафе-їдальню та терасу, ресторанний комплекс «Тифліський дворик». Є дитячий майданчик, велика зелена зона для активних ігор та відпочинку.

Преса про нас:

На Закарпатьєработала Школа интеграции для внутреннихпереселенцев.

В Ужгороді працює центр, де дітей роблять щасливими

Тетяна Мачабелі: "Індивідуальний підхід та всебічний розвиток дитини - наш девіз"

В Закарпатті починають впроваджувати світові методики розвитку дітей

На Закарпатті влаштували "Літню школу" для названих батьків і вихователів "сімейних" дитбудинків