Про нас

Ви є тут

Навчальний  центр надає освітні послуги у таких напрямках:

-  Вивчення англійської, німецької, угорської та словацької мов (при бажанні – італійської) для дорослих та дітей у Школі іноземних мов «Самміт».  Навчання на курсах проводять викладачі з України та з-за кордону (носії мови), сертифіковані за TESOL.

-  Дошкільна освіта:  дитячий розвиваючий центр «Зростайко», на базі якого функціонує садочок цілоденного перебування, проводиться підготовка до школи,  працюють творчі гуртки та заняття іноземною мовою для дітей.

-  Позашкільна освіта - творчі гуртки та заняття іноземною мовою для дітей-школярів, індивідуальні заняття з шкільних предметів, які важко даються школяреві.

-  Проведення тематичних днів народження та свят для дітей з оригінальними програмами за участю аніматорів.

-  Дослідницький та мовний табір для дітей «Експлорер», який працює у період канікул (не тільки літніх).

Матеріальна база центру включає в себе основний корпус, у якому розміщено міні-готель,  навчальні аудиторії, бібліотеку, конференц-зал на 120 місць, тренажерний зал, кафе, їдальню та терасу. На свіжому повітрі можна займатися спортом: є волейбольний та баскетбольний майданчики, дитячий майданчик  та павільйони на свіжому повітрі, майданчик для активних занять дітей різних вікових категорій.

Преса про нас:

В Ужгороді працює центр, де дітей роблять щасливими

Тетяна Мачабелі: "Індивідуальний підхід та всебічний розвиток дитини - наш девіз"

В Закарпатті починають впроваджувати світові методики розвитку дітей

На Закарпатті влаштували "Літню школу" для названих батьків і вихователів "сімейних" дитбудинків